اموزش مسائل ما بین زوجین
  
 این وبلاگ از قوانین جمهوری اسلامی ایران پیروی می کند و فقط وفقط جنبه اموزشی دارد
 
آرشیو
موضوع بندی
 
جمعه 17 فروردین‌ماه سال 1386
رابطه مقعدی

رابطه مقعدی

 

رابطه مقعدی در بسیاری از جوامع عمل مذمومی شمرده میشود. در فرهنگ این جوامع رابطه مقعدی به معنی هم جنس بازی بوده و عامل ایجاد بیماریهای مقاربتی است. رابطه مقعدی با وجود سابقه دیرینه ای که دارد، همواره بد تعبیر شده است.
در فرهنگ پرو حداقل نیمی از زوجها بعد از ازدواج رابطه مقعدی با یکدیگر دارند. بر اساس آمار در برزیل هم از بین 5000 زوجی که مورد پرسش قرار گرفتند، چهل درصد آنها بطور منظم با یکدیگر رابطه مقعدی انجام میدهند.

بعضی از شایع ترین دلایل انجام رابطه مقعدی عبارتند از : پاره نشدن پرده بکارت قبل از ازدواج، ترس از حاملگی، عادت ماهانه خانمها! ولی امروزه با روشهای موثر جلوگیری از حاملگی که وجود دارد، هدف اصلی از انجام رابطه مقعدی، کسب لذت جنسی است.
در یک نظرسنجی که از یک صدهزار زن بعد از ازدواج در امریکای شمالی صورت گرفته،نتایج زیر به دست آمده است:
- 43%
آنها رابطه مقعدی داشته اند.
- 40%
از این عده، این روش رابطه را لذتبخش دانسته اند.
- 49%
علاقه ای به آن نداشته اند.
- 10%
هم هیچ احساس خاصی نسبت به آن نداشته اند.

از این آمار میتوان نتیجه گرفت که رابطه مقعدی در مناطقی از دنیا مثل امریکای شمالی نادر نبوده و بسیاری از مردان و زنان رابطه مقعدی دارند.

قبل از اقدام به رابطه مقعدی شما و طرف مقابل باید نکاتی را مد نظر داشته باشید:
-
هر دو راضی به انجام این روش رابطه باشید
-
این نوع رابطه باید با ظرافت و نرمی خاصی انجام شود
-
به منظور جلوگیری از ابتلا به بعضی بیماریها مراقبت خاصی باید بعمل آورید

تقریبا" همیشه مردها مشتاق انجام رابطه مقعدی هستند. ولی آنها باید قبلا" در این مورد با دوست دختر خود صحبت کنند. در این صورت پذیرفتن این نوع رابطه برای او راحت تر بوده و انجام آن بدون درد خواهد بود.


روش انجام رابطه مقعدی

برای انجام رابطه مقعدی بهتر است قبل از وارد کردن آلت خود، ابتدا ناحیه مقعد را کمی تحریک کنید. تحریک این ناحیه از بدن برای خیلی ها فوق العاده لذتبخش است. توجه داشته باشید که رکتوم یا خود مقعد بسیار حساس بوده و باید با احتیاط به آن نزدیک شوید!

ساده ترین کار این است که هنگام انجام رابطه دهانی، بوسیله انگشت( باید قبلا" ناخنها را کوتاه کرده و دستهایتان را بشوئید) ناحیه مقعد او را نوازش کنید. به عکس العمل او دقت کنید، اگر با این کار شما راحت بود و مشکلی نداشت آنگاه باسن او را بیشتر باز کرده و انگشت را عمیق تر ببرید.

قبل از شروع مطمئن شوید که انگشتان شما بخوبی لیز هستند. شما میتوانید از مواد لیز کننده مخصوص استفاده کنید ولی ساده ترین و در دسترس ترین ماده برای اینکار، بزاق دهان شماست!
کم کم و به آهستگی انگشت خود را به داخل فرو ببرید. برای حفظ راحتی او مراقب باشید که هیچ فشاری وارد نکنید. هنگامیکه انگشت شما وارد مقعد شد آنگاه به آرامی دیواره آنرا ماساژ دهید تا بتدریج ماهیچه های این ناحیه شل شده و مقعد آمادگی ورود آلت شما را پیدا کند.
هنگامیکه احساس کردید مقعد کاملا" شل شده و هردو شما آمادگی لازم را دارید آنگاه مقدار زیادی از ماده لیز کننده را روی آلت خود ریخته و سر آنرا به آهستگی وارد مقعد کنید. بیاد داشته باشید که به منظور حفظ سلامتی خود همیشه و هنگام انجام هر نوع رابطه ای حتما" باید از کاندوم استفاده نمائید.
در ابتدا که میخواهید آلت خود را وارد مقعد میکنید ممکن است انجام آن بسیار سخت بوده و فقط بتوانید قسمتی از آلت را وارد مقعد نمائید. ولی بتدریج که بدن شریک جنسی شما شل تر شود، ورود آلت شما راحت تر شده و میتوانید مقدار بیشتری از آن را وارد نمائید. هرگز برای ورود آلتتان از فشار استفاده نکنید زیرا خطر پارگی و آسیب به مقعد وجود دارد.

بهتر است اول ناحیه سر آلت را وارد کرده و بطور آهسته و ریتمیک، آنرا داخل و خارج کنید.هنگامیکه بدن او شل شد،ضمن انجام همان حرکات منظم،مقدار بیشتری از آلت خود را وارد مقعد کنید و همچنان به داخل و خارج کردن همین مقدار از آلتتان ادامه دهید. همین طور تا زمانیکه طرف مقابل هنوز میتواند تحمل کند آلت خود را بیشتر وارد کنید.با توجه به درد شدیدی که ممکن است رابطه مقعدی برای طرف مقابل داشته باشد، بوسه، نوازش و ابراز کلمات عاشقانه نقش زیادی در کاهش درد و ایجاد لذت از این نوع رابطه در او دارد. بیاد داشته باشید که هرگز در پایان رابطه مقعدی ، آلت خود را بطور ناگهانی از مقعد بیرون نکشید، زیرا باعث ایجاد درد شدیدی در وی خواهد شد.

در پایان لازم است یکبار دیگر در مورد رعایت نکات بهداشتی به هنگام انجام رابطه مقعدی تأکید کنم. مقعد بطور طبیعی محل زندگی عوامل بیماریزای بسیاری است که تماس با آنها میتواند سلامت شما را به خطر بیندازد. به منظور جلوگیری از ابتلا به انواع بیماریها مخصوصا" بیماری ایدز استفاده از کاندوم برای انجام رابطه مقعدی ضروری است. همچنین باید دستان خود را قبل و بعد از انجام رابطه مقعدی بخوبی تمیز کنید. بیاد داشته باشید که انگشت یا آلتتان را که وارد مقعد کرده اید قبل از شستن کامل آن هرگز به واژن شریک جنسیتان وارد نکنید. زیرا احتمال انتقال عفونتها از مقعد به واژن وجود دارد.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 211991


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها